İTSO VALİ ATA’YI ZİYARET ETTİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Valisi Erdal Ata, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve beraberindeki heyeti kabul etti.


05 Haziran 2018 Salı günü saat 11.00’de İskenderun Valilik Çalışma Ofisinde gerçekleşen kabulde Vali Ata; İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın ilimiz ve bölge ekonomisine yön veren kuruluşlardan biri olduğunu, bu yönüyle Hatay’a yapılan birçok ekonomik yatırıma öncülük ederek ilimiz ekonomisinin gelişmesi konusunda gösterdikleri gayretler dolayısıyla Başkan Yılmaz’ın şahsında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ile tüm üyelerine ayrı ayrı teşekkür ettiğini dile getirdi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise kabulünden dolayı Vali Ata’ya teşekkürlerini ileterek, ilimizde ve bölgemizde yürütecekleri faaliyetlerle üniversite ve iş dünyasının entegrasyonu ve bu işbirliğinin sürdürülebilir olması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini belirtti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.