Sağlık Bakanlığı kriterlerinde özel klinik yeni yerinde

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Modern ve şık tasarımının yanı sıra Sağlık Bakanlığı’nın kriterlerine uygun olarak dizayn edilen Emir Selim Yazar Diş Merkezi yeni yerinde düzenlenen görkemli bir açılış ile bölge insanına hizmet vermeye başladı.

Şehit Pamir Caddesi 4 Nolu Belediye İşhanı 2’inci kattaki yerinde hizmet vermeye başlayan  özel muayenehanede; 3 ayrı diş klinik odası, Panoromik / Rontgen, Dezenfeksiyon, Doktor Odası ve Bekleme salonu bulunuyor.

Diş Hekimi Emir Selim Yazar ve eşi Seval Kirmit Yazar’ın davetlilerle bire bir ilgilendiği açılışa kentin önde gelen simalarının katılımı ile gerçekleşti.

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Diş Hekimi Emir Selim Yazar, eşi Seval Yazar, Cumhuriyet Halk Partisi Eski milletvekili Aziz Yazar, Özel Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kirmit, Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Yılmaz Şahutoğlu, CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin, MHP ilçe Başkanı Turan Bozkurt, açılış kurdelesini kesti.
İskenderun Belediye Encümen üyesi ve MHP Grup Başkanvekili olan Emir Selim Yazar’ın muayenehane açılışında değişik siyasi çevrelerden konuklar ile birlikte tıp camiası, Esnaf Oda başkanları, Meslek Kuruluşu temsilcileri de açılışta hazır bulundu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.