Karaağaç’ta Yağlıboya Resim ve Ahşap Boyama sergisi

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne bağlı Karaağaç Yağlıboya Resim ve Ahşap Boyama Kursunda eğitim gören kursiyerler, 2017-2018 eğitim öğretim yılında yaptıkları el emeği göz nuru ürünlerinden oluşan sergi açtı.

Arsuz Karaağaç mahallesindeki Atölye’de gerçekleşen serginin açılışında, Arsuz ilçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez ve Arsuz ilçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Atuk, Kurs merkezinin usta eğiticileri Ayfer ve İzzet Rüzgâr’ın da katıldığı açılışta kurdeleyi birlikte kestiler.

Türkiye’deki Halk Eğitim Merkezlerinde yetenek ve beklentileri karşılamak amacıyla mesleki, teknik, sosyal ve kültürel amaçlı kurslar açıldığını kaydeden Dönmez ve Atuk; “Hayat boyu öğrenmenin merkezi olan Halk Eğitim Merkezlerimiz, kaliteli eğitim ilkesiyle tüm bireylere toplumda yaşayan tüm insanlara hizmet vermeyi amaç edinmiş eğitim kurumlarıdır. Yeter ki halkımız istesin biz sizlere hizmet etmeye her zaman hazırız.” Dediler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.