Meydan Mahallesine Taziyeevi

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Meydan Mahallesine taziye evinin yapılacağını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Meydan Mahallesine yapılacak olan taziye evinin yerinde incelemelerde bulundu.

Yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar birçok noktada taziye evi yaptık. Şimdi Meydan mahallesine taziye evi için çalışma başlatıyoruz. Projemiz hazır yer tespiti de yapıldı. Zemin düzenleme çalışmalarının ardından temel açma çalışmaları başlıyor. Halkımızın istek ve talepleri doğrultusunda belirlenen alanlarda taziye evleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Meydan mahallemize yakışır bir taziye evi yapıyoruz. Amacımız her mahallesi yaşanılabilir daha güzel İskenderun oluşturmak. Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda hizmetlerimiz devam ediyor. Taziye evini kısa sürede içerisinde de vatandaşımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bizler sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hizmetleri sürdüreceğiz. Halkımız hizmetin en güzeline layık” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.