BAŞKAN SEYFİ DİNGİL TAKSİCİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, taksi duraklarını ziyaret ederek şoför esnafı ile sohbet etti. Durak çalışanlarının taleplerini dinleyen Başkan Seyfi Dingil, yapılacak ve yapılmakta olan projeleri anlattı.

Taksici esnafı ile sohbet eden Başkan Seyfi Dingil, taksicilerin taleplerini dinleyerek şöyle konuştu:

“Değişen ve gelişen İskenderun’da her zaman beraber olduğumuz taksici kardeşlerimizin yaptığı işlerin zorluğunu ve önemini biliyoruz. Taksici esnafımız gece gündüz demeden halkımıza hizmet eden, ekmeklerinin peşinde koşan esnafımız. İskenderun Belediyesi olarak taksici esnaflarımıza elimizden ne geliyorsa her türlü desteğe açığız. Dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışıyla taksicilik mesleğini gururla gerçekleştiren esnafımıza teşekkür ediyoruz.”

Taksici esnafları ise gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirerek çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dilediler.

Yapılan ziyaretler sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulundular.

 

 

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.