İskenderun DTO Yönetimi İSTE’de

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyaret sırasında iki kurum arasında ortaklaşa gerçekleşebilecek projeler ve geleceğe yönelik yaşama geçirilebilecek planlar konuşuldu.
İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Başkanı Kemal Kutlu “Öncelikle ziyaretten ötürü odamızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Yeni göreve geldiğimiz için bazı eksikliklerimiz var. Ancak başta denizcilik sektörü olmak üzere bölgemiz ve ülkemiz menfaatlerine yönelik her türlü çalışmanın içerisinde imkânlarımız dâhilinde yer almaya çalışacağız. ‘Ben’ değil ‘Biz’ anlayışı içerisinde el ele vererek birlikte başarılı projelere imza atacağımızdan kuşkumuz yok. Denizcilik anlamında beraber çalışmalarımız sonucunda umarım iyi güzel işlere imza atarız” dedi.
İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli de “İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi yeni yönetimine şahsım ve arkadaşlarımın adına başarılar diliyoruz. Yeni dönemde başarılı olacağınıza inanıyoruz. Denizcilik ve bölgemize hizmet anlamında bizlerde sizlerde ortak hareket etmekten mutluluk duyarız. Üniversitemizde denizcilik sektörü hakkında bir Çalıştay gerçekleştirmek istiyoruz. Ayrıca birlikte ‘çalışma grubu’ oluşturarak sektörel bazda ülkemize ve bölgemize neler yapabiliriz, neler kazandırabiliriz gibi ana başlıklar belirleyerek rotamızı çizebiliriz” diye konuştu

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.