Hatay Esnaf Odaları Birliği’nin kongresi 2 Mayıs’da

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Esnaf Odaları Birliği’nin 2 Mayıs Çarşamba günkü kongresi öncesinde önceki gün bir araya gelen Birliğe bağlı 70 Esnaf Odası Başkanının katıldığı toplantıda, halen bu görevi yürüten Kadir Teksöz’ün yeniden başkan adayı olarak gösterilmesi kararı alındı. Birlik Başkanı Kadir Teksöz, destek kararı ile ilgili olarak memnuniyetini dile getirdi.

Teksöz, “Hatay genelinde 70 Esnaf Odasının genel kurullarını kendilerine yakışan şekilde yaptıklarını hatırlatarak, katkısı olan herkese teşekkür etti ve bu sonucun, birlik ve beraberliğin eseri olduğunu kaydetti ve şöyle devam etti: “Değerli dostlar… Kim ne derse desin, biz ne A ne B ne de C partisindeyiz. Biz, esnaf partisindeyiz. Hangi hükümet geldiyse, biz, esnafımızın sıkıntılarını ve dertlerini anlatmak için istişare içinde olduk. Hatay için güzel projeler var. Beni kucakladınız. Hep birlikte bu projeler içinde olacağız inşallah. 10 Nisan’da Antakya da, 12 Nisan’da Hassa’da, 15 Nisan’da Kırıkhan’da sizler gibi Oda Başkanlarımızın huzurunda olacağız. 2 Mayıs 2018 Çarşamba günü Antakya Yeni Sanayi Sitesi toplantı salonunda yapacağımız Genel Kurul’da buluşalım. Hepinize desteğiniz ve katılımınız için teşekkür ediyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.