Başkan Başkan Seyfi Dingil’den kongreye davet

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 1 Nisan Pazar günü saat 15:00’da Antakya Atatürk stadyumunda gerçekleştirilecek 6.Olağan AK Parti İl Kongresi’ne vatandaşları davet etti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir heyecan ve coşku içerisinde karşılayacaklarını söyledi.

Başkan Seyfi Dingil, şunları kaydetti:

” Kutlu yürüyüşe heyecan ve kararlılıkla devam ediyoruz. Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle  partimizin il Kongresi’ne katılmanız bizleri onurlandıracaktır. Partimizin yeni atılım döneminde yenilenerek, tazelenerek birlik ve beraberlik içinde kongremizi gerçekleştireceğiz.

Ülkemize düşman olanların fırsat kolladığı böyle kritik bir dönemde liderimize destek olup onun etrafında birlik ve beraberliğimizi göstermeliyiz. Dünya lideri olarak başımızı hep dik tutan Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı pazar günü hemşerilerimizle ağırlayacağız.

Kongremizin partimize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, Kongre günü tüm Hataylı hemşerilerimizi ve Antakya Atatürk Stadyumuna bekliyoruz”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.