HURDACI ESNAFLARININ BOŞALTTIĞI YERLERİ TEMİZLENİYOR

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hurdacı esnaflarının yeni Hurdacılar sitesine taşınmasının ardından boşalan eski yerlerinde temizlik çalışmaları yapılmaya devam ediliyor.

Kırıkhan Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü ve Fen işleri müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan temizlik çalışmalarında 10 kamyon hurda atığı ve çöp atığının temizliği yapılırken Hurdacıların boşalttığı yerlerde temizlik çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz; “ Bütün hizmetlerde olduğu gibi hurdacı esnaflarımıza da vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

İlçemizdeki Hurdacı esnaflarımıza, Alaybeyli mahallesi civarında yeni tahsis etmiş olduğumuz Hurdacılar sitesine taşınmalarıyla birlikte Belediyemiz Temizlik işleri ve Fen işleri müdürlüğü ekiplerimizin ortak çalışmaları sonucunda Kepçeler ve Kamyonlarla hurdacı esnaflarımızın boşalttığı eski yerlerinde hurda ve çöp atığı temizlik çalışmalarımız devam etmektedir.

Taşınma işlemlerinin bitmesi ve Belediyemizce yapılan temizlik işlerinin en kısa sürede tamamlanmasıyla birlikte ilçemizde şehirleşme adına önemli bir adımı daha atmış olacağız.

İlçemizin modernizasyonu ve rüya şehir haline getirmek için başlattığımız projelerimize tüm hızıyla devam ediyoruz” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.