Osman Tufan’dan Payas Spor destek çağrısı

Yayım tarihi:  /   Yorum yapılmamış

Spor Toto 3. Lig 3. Grubunda mücadele eden Payas Spor’da Kulüp Başkanı Osman Tufan, “Bizim çalıştığımız yer Payas, gideceğimiz başka bir yer yok. Herkesin elini taşın altına koymasını bekliyoruz” dedi.

“PAYAS’I MARKA ŞEHİR YAPMALIYIZ”
Payas Spor Kulüp Başkanı Osman Tufan dobra dobra açıklamalarda bulundu.
“Payas Spor’a herkesin sahip çıkması için, 12 Aralık tarihinde olağanüstü genel kurul yapacağız. Genel kurulda yönetime bölgemizde bulunan herkesi davet ediyoruz. Kulübümüzün kapısı herkese açık. Payas Spor’un geleceği için herkesin elini taşın altına koymasını beklemekteyiz. Bizim gideceğimiz başka bir yer yok. Çalıştığımız yer Payas, Payas’ta da yemekteyiz. İyi bir yönetim kurulu oluşturup Payas Spor’u laik olduğu yere taşımalıyız. İlçemizi marka şehir yapmak hepimizin görevidir, bunun içinde birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var” dedi.


“TAKVİYE YAPACAĞIZ”
Payas Spor Kulüp Başkanı Osman Tufan, transfer konularına da değindi. Başkan Tufan, “Elit bir kadromuz var. Başka takımlarda olduğu gibi bizimde bir takım eksikliklerimiz var. Devre arasında kadromuzu bozmadan yeni takviyeler yapacağız. Bunun la birlikte takım içerisinde rekabet oluşturacağız” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.