İskenderun Doğru Cevap eğitimde atağa hazırlanıyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Güçlü eğitim kadrosuyla yeni eğitim öğretim sezonuna 25 dönümlük arazi üzerinde kurulmuş olan İskenderun Doğru Cevap Koleji tam kadro hazır, 2017 – 2018 eğitim öğretim sezonuna hazırlanıyor.

Özcan Tayhuş, Yüksel Toparlak, Burak Uslu, Ümit Durgun, Tuncay Toparlak ve Cihan Emir’in kurum ortaklığını yaptığı Doğru Cevap Eğitim Kurumlarının birbirinden değerli eğitimci kadrosu basına tanıtıldı. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirdikleri seminer ile eğitim kadrosu ve açılacak eğitim kurumu tanıtıldı.

İskenderun’da Doğru Cevap Eğitim Kurumları’nın en güçlü ve en başarılı eğitimci kadrosuna sahip olduklarını belirten Kurucu Cihan Emir, “Değişmekten korkmayan, ona ayak uyduran ve geleceğin bilinmezlik perdesini yırtan yepyeni bir eğitim kurumu olan Doğru Cevap, dinamik yapısı ve yenilikçi duruşu ile fark yaratmaya, gençlerin hayallerine bir adım önde ulaşması için çalışmaya hazır.

İskenderun’un en büyük tesislerinden birini memleketimize kazandırmak üzereyiz. 25 dönümlük bir arazi üzerine okulumuzu açacağız. Bunun ilk etapta Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak açılacağını söylemem gerekiyor. Bir yıl sonra da ise anaokulu, ilkokulu ve fen lisesi de hayata geçecek. Okulumuzun yeri İskenderun Gelişim hastanesinin hemen yanında ve dolayısıyla da ulaşım anlamında da herhangi bir sorunumuz ve sıkıntımız yok. Toplamda 2 bin metrekarelik bir kapalı alanı ilk başta hayata geçireceğiz. Bir sonraki sene de 9 bin 500 metrekarelik bir alana sahip olacağız. Bu alan içerisinde çocuklarımız ile ilgili velilerimize şu taahhüdü verebiliriz.  Kadro olarak İskenderun’un en güçlü kadrosuna sahibiz. Yayın olarak Doğru Cevap Eğitim Kurumları Türkiye çapında bir kurumdur. Dolayısıyla yayınlarıyla ilgili herhangi bir güvence sorunu da yoktur. Servis , yemek , kılık kıyafet olsun bu konularda velilerimize oldukça uygun şartlarda imkanlar sunacağız. Dolayısıyla velilerimizin aklında herhangi bir soru işareti olmayacak. Onlar için en önemli şeyin güvenlik olduğunu  biliyoruz. Bu konuda çok hassas davranıyoruz. 2017-2018 eğitim öğretim sezonunda okulumuz faaliyete girmiş olacak. Şu anda da kayıtlarımız başladı. Son derecede hızlı gidiyor. Bize katılmak isteyen öğrencilerimizle ilgili velilerimizin biraz daha hızlı davranması gerekiyor.

Alanında uzman, tecrübeli ve dinamik eğitim kadrosu, hedefinize ilerleyen yolda sizlere destek olmak için her an hazır. ‘Eğitim Koçluğu Sistemi’ ile stresle başa çıkma, sınav kaygısı, konsantrasyon eksikliği, gelecek hedeflerinize ulaşmanız için yapmanız gerekenler konusunda sizlerle yan yana, hayatınızın en önemli anlarından birine ilerliyoruz. Sınav sonrasında, tercih aşamasında tecrübeli rehber öğretmenlerimiz ile en doğru tercihi yapmanız için çalışıyoruz.” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.