Kervansaray’da “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu” konferansı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında bugün saat 14:00’te ise  Kanuni Sultan Süleyman Kervansarayında “Güven Toplumu” konulu konferans düzenlendi.

Son Peygamber Hz. Muhammet’in (S:A:V) 1446. Doğum yılı dolayısıyla Belen Müftüsü Adem Cankurt ve personeli, ilk olarak Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ardından Kuranı Kerim’in okunmasıyla devam eden programda İlçe müftüsü haftanın anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı.

Konferansa konuşmacı olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Daire Başkanı İlahiyatçı  Hayrullah Köken’in “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu” temalı konferanverdi.

Kaymakam Abdulaziz Aydın, Belediye Başkanı Adnan Vurucu, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri ve vatandaşların katılımı ile konferans gerçekleşti.

Konferans, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, konuşmacı Köken’e çiçek sundu. Etkinlik ikramların sunumu ile sona erdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.