Seyfi Dingil, Ataç’ı konuk etti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 22-23-24 ve 26. Dönem İstanbul Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan yardımcısı Mustafa Ataç’ı İskenderun’da misafir etti.

AK Parti Hatay İl Başkanlığının düzenlediği iftar programı için Serinyol’a gelen Ataç programın akabinde İskenderun’a geldi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, milletvekili Orhan Karasayar ve İlçe Başkanı Ayhan Bodur tarafından karşılanan Ataç, İskenderun’da olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

Hatay’ın ve İskenderun çok güzel bir şehir olduğunu ifade eden Ataç,” Hükümetimiz her zaman Hatay’a İskenderun’a büyük önem vermektedir. İskenderun’un yıllar sonra iktidar partisinden olması bizleri mutlu etmiştir. Ben Belediye Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Orhan Beyle zaten uzun yıllardır çalışıyoruz. İskenderun’un geleceği çok parlak olan bir şehrimiz. Bizlerde İskenderun’un kalkınması ve gelişmesi konusunda elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Tüm İskenderun halkına hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise ziyaretlerinden dolayı Ataç’a teşekkür ederek,” Sayın Genel Başkanımızı İskenderun’da misafir etmek bizleri son derece onurlandırdı. Genel Başkan yardımcımıza kentimizi gezdirerek çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Ayrıca vatandaşlarımız sohbet ederek hayırlı ramazanlar temennisinde bulunduk. İskenderun artık Ankara ile diyalog ve uyum içerisinde. Bu da hizmet olarak İskenderun’a geri dönüyor” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil, Ataç’la vatandaşlarla sohbet etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.