Ücretsiz “Yetenek Sınavı Kursları” Başlıyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi sosyal belediyecilik anlamında ilklere imza atmaya devam ediyor. Başkan Seyfi Dingil’in talimatları ücretsiz yetenek sınavı kursları başlıyor.

Öğrencilerimize Sahip Çıkacağız

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Seyfi Dingil, bu yıl Güzel Sanatlar Lisesine gitmek isteyen öğrencilere, yetenek sınavına hazırlamak ücretiz kurslar açacaklarını belirterek, ”İskenderun Belediyesi olarak gençlerimize öğrencilerimize sahip çıkacağız. Belediye olarak ücretsiz Kara Kalem, Yağlı Boya, İngilizce Temel Eğitim ve Drama Kursu Eğitimi branşlarında kurslar açıyoruz” dedi.

Kayıtlar Başlıyor

Başkan Seyfi Dingil,”Bu kurslardan yararlanmak isteyen 10-16 yaş arasındaki öğrenciler İskenderun Belediyesi Basın -Yayın ,Halkla İlişkiler birimine 22 – 27 Haziran tarihleri arasında bir adet nüfus cüzdanı fotokopisiyle başvuruda bulunabilirler. Ailelerin çocuklarını lisanlı eğitmenlerimiz eşliğinde ücretsiz verilecek kurslarımıza göndermelerini tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.