Başkan Kimyeci; “Kutlu Yürüyüşümüze 2023 Hedefi İle Devam Ediyoruz”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, kuruluşundan bugüne kadar AK Parti’de görev yapan il başkanlarıyla iftar programında bir araya geldi. Programa 11 yıl AK Parti Hatay İl Başkanlığı görevi yapmış olan Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Eski Kadın Kolları İl Başkanı ve Antakya Belediyesi Meclis Üyesi Aynur Karaçete, eski il başkanlarından Murat Genco ve Süleyman Tenekecioğlu, AK Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, AK Parti Kadın Kolları Hatay İl Başkanı Sabahat Özgürsoy Çelik ve AK Parti Gençlik Kolları Hatay İl Başkanı Ramazan Alparslan katılım gösterdi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci programa katılmaktan büyük onur duyduğunu ifade ettiği konuşmasında; “Sayın Genel Başkan Başbakanımız Binali Yıldırım ve Ak Parti Genel Merkezi ev sahipliğinde organize edilen İl Başkanları iftar programına katılmış olmaktan büyük onur duydum. Sayın Başbakanımızla ve il başkanlığı görevi yapmış, AK Parti’ye hizmet etmiş tüm değerli arkadaşlarımızla birlikte aynı sofrada buluşarak istişarelerde bulunmak genelde ülkemizin, özelde ise şehrimizin durumunu değerlendirme noktasında çok büyük yarar sağladı. Sayın Başbakanımız siyasette kararlılığın, istikrarın ve doğru yolda ilerlemenin önemini bir kez daha hem bizlerle, hem basın mensupları aracılığı ile tüm ülkemize bir kez daha aktarmış oldu. Sayın Başbakanımızın da sıkça ifade ettiği gibi kutlu yürüyüşümüz 2023 hedefimiz ile devam ediyor. Bu değerli bilgi paylaşımlarından dolayı Sayın Başbakanımıza ve emeği geçen herkese şahsım ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.