Samandağ Hz. Hıdır türbesinde çevre düzenlenmesi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Samandağ Belediyesi tarafından yürütülen Hz. Hıdır çevresi park ve meydan düzenleme projesinde sona gelindi. Samandağ Belediyesinin vizyon projesi olarak tanımlanan çalışma ilçenin geleceğe taşınması noktasında önemli bir merkez olarak heyecan yarattı. Projenin bitimiyle beraber yoğun katılımla hrise dağıtımı yapılacağı, Festival tadında bir açılış yapılacağı ifade edildi.

Başkan Nehir çalışmaları yerinde inceledi

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir çalışmaları yerinde inceleyerek eksikliklerin bir an önce tamamlanması için ilgili birimlere  talimat verdi. Ayrıca Hatay Büyükşehir Emlak Ve İstimlak Daire Başkanı Bayram Öksüz Başkan Nehir’in  İncelemeleri sırasında hazır bulundu.

Esnaf memnun

Samandağ Deniz sitesinde otel-restaurant işletmeciliği yapan Dervişan Dönmez : ”Samandağ belediyesini mükemmel park projesinde sonlara gelindiğini bu konuda esnaf olarak mutluluk duyduğunu ifade ederek; Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti. El ele verip şehrimiz için bir şeyler yapabilmenin Önemli olduğunu vurguladı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.