Başkan Savaş, Hatay’ın Aydınlık Geleceği İçin Muhtarlarla Bir Arada

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, il geneline hizmet sunumumda çözüm ortağı olarak nitelediği mahalle muhtarlarıyla, eksiklerin tespit edilerek tamamlanması, talep edilen hizmetlerin ilgili birimlere ulaştırılarak çözümler üretilmesi ve birlik, beraberliğin sağlanması amaçlarıyla bir araya gelerek fikir alışverişleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

KIRIKHANLI VE KUMLULU MUHTARLAR BAŞKAN SAVAŞ İLE HİZMET İSTİŞARELERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Başkan Savaş’ın muhtarlara verdiği önem doğrultusunda mahallelerindeki hizmetleri ihtiyaçları doğrultusunda alan Kırıkhanlı ve Kumlulu mahalle muhtarları, Başkan Savaş’ı HATMEK’teki çalışma ofisinde ziyaret ettiler.

Kırıkhan ve Kumlu’dan ziyarete ve fikir alışverişine gelen muhtarlara Cumhuriyet Halk Partisi’nin(CHP) Kırıkhan eski İlçe Başkanı İsmet Buğdaycı da eşlik etti.

MUHTARLAR, HATAY’IN BAŞKAN SAVAŞ ÖNCÜLÜĞÜNDEKİ HBB İLE 2 YILDA KABUK DEĞİŞTİRDİĞİ KONUSUNDA HEMFİKİR

Ziyarette bulunan muhtarlar, Başkan Savaş’ın il geneline yayılan kaliteli ve kalıcı çalışmalarla Hatay’a 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde adeta kabuk değiştirdiğini kaydederken, gelinen süreçte HBB’nin hizmet bağlamında özverili ve kararlı bir performans ortaya koyduğunu ifade etti.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Savaş, yapılan fikir alışverişleri ve hizmet istişareleriyle daha sağlıklı çalışmalar gerçekleştirerek, geleceğe sağlam adımlarla basan projeleri uygulamaya koyduklarını ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından muhtarlar, Başkan Savaş’a çalışmalarında kolaylık dileyerek Hatay’a hizmet konusunda her zaman HBB’nin en büyük destekçisi olacaklarının altını çizdiler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.