Başkan Vurucu, Kızılay ve TODER’i ağırladı

Published on:  /   Yorum yapılmamış


Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, sivil toplum kuruluşları temsilcilerini makamında ağırladı.

Belen Kızılay Derneği Başkanı Abdurrahman Özdemir, Toplumsal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (TODER) Başkanı Ferdane Kekeç, 8 Mayıs Pazar Günü Müftüler Mesire alanında “7’den 77’ye Pikniğe Davet Sepetini Al Gel” etkinliğini sivil toplum kuruluşlarının katkısıyla düzenlediklerini belirterek Başkan Adnan Vurucu’yu etkinliğe davet ettiler.

Belen Kızılay Derneği Başkanı Abdurrahman Özdemir ve Toplumsal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ferdane Kekeç ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Belen halkı ile buluşacaklarını belirterek, 6 Mayıs Anneler günü dolayısı ile geniş katılımlı olarak düzenleyecekleri etkinlikte halkla buluşmak ve güzel bir hafta sonu geçirmek için hep birlikte olmayı amaçladıklarını anlattılar.

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, ziyaretten ve davet dolayı mutluluk duyduğunu belirtti ve 6 Mayıs Pazar Günü Müftüler Mesire alanında “7’den 77’ye Pikniğe Davet Sepetini Al Gel” etkinliğine katılacağını ifade etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.