Gazeteci Aydok Mısırlıoğlu’nu gözyaşları arasında toprağa verildi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Önceki gün vefat eden İskenderunlu gazeteci, sürekli basın kartı sahibi Aydok Mısırlıoğlu’nu gözyaşları içinde toprağa verildi.

Öğle Namazına Müteakip Kaptanpaşa Camii’nde kılınan cenaze namazına Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, İGC Başkanı Veysel Cıncık, Adana Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, basın mensupları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Beyefendiliği ve centilmenliği ile sevilen bir isim olan Aydok Mısırlıoğlu, Cenaze, namazdan sonra Çankaya Mezarlığı’nda dualarla toprağa verildi. Bu sırada merhumun eşi Safiye Mısırlıoğlu ile oğlu Aykan Mısırlıoğlu’nun adeta yıkıldıkları görüldü. Merhumun kızı Aycan’ın ise yaşamını sürdürdüğü ABD’den cenazeye yetişemedi. Gazeteci ağabeyimiz Aydok Mısırlıoğlu’na Allahtan rahmet kederli ailesine de Allahtan sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.