İTSO Çalışanlarına Zaman Yönetimi Eğitimi Verildi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası çalışanlarına yapılan eğitim talep anketine istinaden, personele Zaman Yönetimi Eğitimi verildi.

Eğitmen Funda Sürmeli tarafından verilen eğitim, personelin zamanı en etkin şekilde kullanarak kurum içinde verimliliğin artırılması ve üyelere daha kaliteli hizmet verilebilmesi amacıyla gerçekleştirildi.  Eğitim esnasında açıklamalarda bulunan Eğitmen Funda Sürmeli: ” Zamanı etkin kullanma konusu, iş hayatında oldukça önemlidir. Ticaret ve Sanayi Odasının üyelere daha iyi hizmet verebilmesi açısından bu tarz eğitimlerin faydalı olacağına inanıyorum. İTSO çalışanlarına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.
Toplam 6 saat süren egitime; Genel Sekreter Vekili Figen Gül Dönmez,  Genel Sekreter Yardımcısı Özkan Yalçın, Ticaret Sicil Müdür vekili  Alper Burnukara, Tahsildar Suat Özkan, İç Ticaret Memuru Feride Saraç,  KOSGEB Temsilcisi Sezin Özdemir, Oda Sicil Memuru Meltem Kartak, Bilgi İşlem Memuru Mehmet Genç ve Veznedar Murat Avcı katıldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.