EKOGÜNDEMŞubat 2007’de Hatay genelinde yayın hayatına başladı, bölgenin ilk ve tek ekonomi gazetesi

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Merkezi İskenderun’da bulunan, Şubat 2007’de Hatay genelinde yayın hayatına başlayan, bölgenin ilk ve tek ekonomi gazetesi EKGÜNDEM, o günden bu yana yayın hayatını başarıyla sürdürmektedir.
Haftada 1000 adet olarak her ay 4000 adet basılarak, her Çarşamba elden ve postayla İskenderun kent merkezi, sanayi sitesi, organize sanayi bölgesi, Dörtyol, Payas, başta olmak üzere Hatay genelinde dağıtılan EKOGÜNDEM gazetesi, bölgemiz iş dünyası, işadamları, esnaf ve ticari çevrelerce ilgi ve beğeniyle karşılanmaktadır. Kurulduğu günden bugüne, tüm imkânlarını zorlayarak, mümkün olduğunca geniş bir hedef kitleye ulaşmaya gayret sarf eden EKOGÜNDEM, yine bu çabasını gayretle sürdürmekle birlikte, verdiği hizmetin kalitesini çok daha yükseklere taşımak, ilgili okur kitlesi ve kamuoyunun sesini daha net ve gür sesle duyurabilmek, özünde kuruluş misyonu ve amacından kaynaklanan profesyonel okur kitlesi ve profilini canlı tutmak amacıyla ilk günkü heyecanını sürdürüyor. Ekonomi ve siyasetin iç içe olmaları ve birbirini tamamlamaları dolayısıyla EKOGÜNDEM, bölge ekonomisinin nabzını tutarken, ekonomi içerikli haberlerin yanı sıra siyasi haberlere de yer vermektedir.Ekogündem Gazetesi İskenderun’da Savaş Mh. Kanatlı Cd. Kat 4 Daire 17’deki adresinde çalışmalarını başarılı biçimde sürdürüyor.
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.